Naše služby

S námi máte finance vyřešeny jednoduše, rychle a bezstarostně.

Úvěrové produkty

Spolupracujeme se všemi bankami na trhu, abychom Vám mohli zajistit nejnižší sazby na trhu, nejnižší možnou splátku a pomohli Vám splnit všechny vaše sny.

HYPOTEČNÍ ÚVĚR

Hypoteční úvěr či hypotéka je dlouhodobý úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti, která je určena k bydlení, nachází se na území ČR a je zapsaná v Katastru nemovitostí.

PŘEDHYPOTEČNÍ ÚVĚR

Nemůžete svou hypotéku dočasně zajistit nemovitostí, ale přitom už potřebujete čerpat část nebo celou výši úvěru? Právě toto období překonáte s Předhypotečním úvěrem

AMERICKÁ HYPOTÉKA

Potřebujete mít peníze okamžitě k dispozici a klasický spotřebitelský úvěr vám nestačí? Americká hypotéka vám umožní půjčit si vyšší částku. Díky zajištění nemovitostí, získáte nižší úrokovou sazbu.

ŽIVNOSTENSKÁ HYPOTÉKA

Bydlete i podnikejte pod jednou střechou a s jednou hypotékou. Úvěr můžete získat jako OSVČ i jako firma. Získáte tak prostor pro živnost i domov a spojíte tím výhody podnikatelského úvěru a hypotéky.

PŘEKLENOVACÍ ÚVĚR ZE STAVEBNÍHO SPOŘENÍ

Překlenovací úvěr je speciální typ úvěru pro všechny, kteří potřebují získat prostředky pro financování bytových potřeb dříve, než splní podmínky pro přidělení cílové částky a získání úvěru ze stavebního spoření.

ÚVĚR ZE STAVEBNÍHO SPOŘENÍ

Hledáte cestu jak si co nejvýhodněji splnit své sny o bydlení? Úvěr ze stavebního spoření je pro vás ideální volbou. Vy tak budete mít jistotu, že se vám splátky v průběhu splácení nezvýší.

REFINANCOVÁNÍ

Pomůžeme Vám převést jakoukoliv nevýhodnou půjčku nebo hypotéku a sloučit více úvěrů do jedné splátky. Ušetříte a můžete získat i peníze navíc, které můžete využít k jakýmkoliv vaším potřebám.

NEÚČELOVÝ ÚVĚR

Neúčelový úvěr je pro žadatele podstatně jednoduší záležitostí, než půjčka účelová. Jde totiž o formu financování, kde není nutné předkládat informace a doklady, co bylo za půjčené prostředky nakoupeno. Žadatel může peníze využít naprosto dle své libosti a uvážení. 

ÚVĚR NA KOUPI AUTA

Potřebujete nový vůz nebo již máte delší dobu vyhlédnuté Vaše vysněné auto, ale nemáte na něj hotovost? I to lze řešit. Můžete vše vyřešit formou výhodných měsíčních splátek a můžete jezdit už nyní, nemusíte na nic čekat.

KONSOLIDACE

Zamávejte naposledy svým nevýhodným úvěrům! Pomůžeme Vám je převést a sloučíme je do jedné půjčky. Nové. Lepší! A hlavně levnější.

ÚVĚRY PRO ŽIVNOSTNÍKY

Potřebujete peníze na rozvoj svého podnikání?  Úvěr pro živnostníky splní vaše očekávání.

Pojištění

Spolupracujeme se všemi silnými pojišťovnami na trhu, abychom Vám dokázali pomoct řešit velké množství rozličných pojistných událostí a Vy se na jejich řešení mohli spolehnout.

ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

Životní pojištění chrání jednotlivce a jeho rodinu před finančními důsledky nejrůznějších životních situací. Nejdůležitější jsou životní pojištění proti úrazu, proti riziku trvalé invalidity či smrti.

POJIŠTĚNÍ MAJETKU

Toto pojištění patří mezi nejužitečnější pojištění. Stačí chvilka nepozornosti a pojišťovací událost je na světě. V takovém případě kontaktujete svoji pojišťovnu, která vám vyplatí peníze z pojistky.

POJIŠTĚNÍ VOZIDEL

Na cestách vás může potkat nejen dopravní nehoda, ale také porucha, poškození vozu živlem anebo krádež vozu. Máme pro vás celou řadu produktů, které při vzniku těchto nepříjemností zajistí, aby následky byly minimální.

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Cestovní pojištění poskytuje ochranu během cest na území ČR i v zahraničí. Jednotlivé části cestovního pojištění lze libovolně kombinovat. Základem je pojištění léčebných výloh v zahraničí.

POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI

Pojištění odpovědnosti za škodu je velice praktickým pojištěním, které kryje všechny škody, které někomu způsobíte svou činností, nebo provozem svého majetku. 

POJIŠTĚNÍ OSOBNÍCH VĚCÍ

Díky pojištění osobních věcí získáte zpět, co vám náleží. Skoro každý už někdy přišel o peněženku s kartou a další věci. Stačí chvilka nepozornosti a je to. Toto pojištění vám pokryje náklady vzniklé ztrátou nebo zneužitím vaší platební karty. 

POJIŠTĚNÍ SCHOPNOSTI SPLÁCET

Neschopnost splácet své závazky vůči finančním institucím lze pojistit pojištěním schopnosti splácet. Tento stav může nastat v situacích, kdy klient banky či jiné finanční společnosti nabízející úvěry přišel o zaměstnání, či je dlouhodobě nemocný. 

ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ

Úraz vždy znamená nepříjemný zásah do vašeho života a plánů. Kromě fyzické újmy často způsobuje i ztrátu financí. Omezuje totiž možnost výdělku a zároveň zvyšuje dodatečné náklady. 

Spoření

Pomůžeme Vám vybrat bezpečnou variantu pro nejlepší zhodnocení vašich úspor: stavební spoření, spořící účty, penzijní spoření, spořící účty pro podnikatele.

STAVEBNÍ SPOŘENÍ

Stavební spoření reprezentuje specifický druh spoření, který umožňuje naspořit částku na budoucí výstavbu, rekonstrukci nebo jiné stavební úpravy nemovitosti. Během spoření klient získává, kromě pravidelného úroku z dosud naspořené částky, také statní podporu. 

SPOŘÍCÍ ÚČTY

Spořicí účet slouží k dlouhodobému ukládání volných peněz, případně tvorbě finanční rezervy. Na rozdíl od termínovaných vkladů jsou ale peníze na spořicím účtu kdykoli k dispozici. Oproti běžným účtům nabízí spořicí účty vyšší úrok. 

PENZIJNÍ SPOŘENÍ

Udělejte si budoucnost hezčí. S penzijním spořením si penzi užijete naplno, a to díky parádnímu zhodnocení i příspěvky od státu. Myslete na budoucnost a uvidíte, že se Vám to vyplatí

SPOŘÍCÍ ÚČTY PRO PODNIKATELE

I právnické osoby často zvažují možnosti spoření. Je to dobré především proto, že oddělíte z běžného účtu peníze, které si šetříte na nějaký větší projekt, nebo které chcete libovolně investovat. Spořící účty pro právnické osoby jsou tak stále oblíbenější.

Investice

Máme podchyceny nejdůležitější hráče na trhu, proto Vám pomůžeme co nejlépe a co nejvíce zhodnotit vaše úspory, dle vašich možností a potřeb.

INVESTIČNÍ FONDY

Investiční fond je způsob, jak investovat peníze jako součást skupiny společně s jinými investory s cílem mít finanční prospěch. Investiční fond je právnická osoba, může mít různou právní formu, nejčastěji jde o akciovou společnost, která získává prostředky pro investování z úpisů akcií, které nakupují investoři.

INVESTOVÁNÍ DO NEMOVITOSTÍ

Investice do nemovitostí je dlouhodobě nejefektivnější a nejspolehlivějším způsobem pro zhodnocení svých peněz. Pokud jste spíše konzervativní typ, pak je to cesta vhodná pro vás.

PODÍLOVÉ FONDY

Otevřené podílové fondy svým podílníkům výměnou za vložené peníze vydávají tzv. podílové listy, jejichž hodnota odpovídá podílu investovaných prostředků na vlastním jmění fondu. Kurz podílového listu tak vždy dává přesnou informaci o tom, jak se mění zhodnocení portfolia fondu a při prodeji podílových listů investor získává svůj podíl na majetku fondu.